Bugun...GENÇ MİMARLARIN HEDEFİ BÜYÜK!

MABS Mimarlık - İç Mimarlık ve İnşaat firmasını kurarak, güç birlikteliği yapan Samsunlu iki genç mimar Bilal Bahadır Sezgin ve Murat Aşar, farklı tasarımlar ve uygulamaları ile kısa sürede şehrin önemli mimari markalarından biri haline gelmeyi hedefliyor. Sezgin ve Aşar, kurdukları başarılı ekip eşliğinde hazırladıkları projelerin, kısa sürede örnek alınır hale gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

facebook-paylas
Güncelleme: 26-06-2021 21:40:20 Tarih: 26-06-2021 20:30

GENÇ MİMARLARIN HEDEFİ BÜYÜK!

Samsunlu iki genç mimar Bilal Bahadır Sezgin ve Murat Aşar, ortak kurdukları MABS Mimarlık çatısı altında güç birlikteliği yaptı. Kısa sürede bir çok önemli mimari projeye imza atan ve şehrin önemli markalarına hizmet vermeye başlayan Sezgin ve Aşar, "Genç ve başarılı bir ekip kurduk. Bu ekiple, kısa sürede adımızdan söz ettirmeye başladık. İnanıyoruz ki farklı tasarım ve uygulamalarımızla, kısa sürede Samsun'un marka haline gelecek mimari kuruluşlarından birisi olacağız" diye konuştular.

 

"DÜNYA MİMARİSİNİ TAKİP EDİYORUZ"
MABS Mimarlık çatısı altında başarılı bir ekip kurduklarını söyleyen Mimar Bilal Bahadır Sezgin, "İki meslektaş ve aynı zamanda yakın arkadaş olarak, uzun yıllar eğitimini gördüğümüz ve başarılı işlere imza attığımız mesleklerimizi, kendi şehrimizde yapmak istedik. Bu anlamda bir güç birlikteliği yaparak, MABS Mimarlık firmamımızı kurduk. Basmakalıp işlerin kabul görmediği ve neredeyse her yeni günde,yeni bir uygulamanın gündeme geldiği dünya mimarisini iyi takip eden bir ekip kurduk. Bu ekiple kısa sürede şehrin marka işletmelerine yönelik başarılı uygulamalar gerçekleştirdik. İnanıyoruz ki kısa sürede, Samsun'da mesleki alanımızda önemli bir mimari marka haline geleceğiz" dedi.

 

"ÖRNEK OLMAYA BAŞLADIK..."
Kısa sürede bir çok başarılı projeye imza attıklarını ifade eden ve büyük hedefleri olduğunu kaydeden Mimar Murat Aşar, "Mimari projelerin konsept tasarımından, inşaat aşamasına kadar, her alanda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yola çıktık. Estetik kaygısı taşıyarak, sağlıklı ve gösterişli yapıların oluşturulması noktasında kendimize güveniyoruz. Meslek hayatımızda kısa bir süre olmasına rağmen, altına imza attığımız başarılı projelerin konuşuluyor ve örnek alınıyor olması da bizim için ayrı bir gurur. Memleketimiz olan Samsun'un Çarşamba İlçesini çalışma merkezimiz olarak belirledik. Bu noktadan hareketle şehrimizin dört bir yanında başarılı mimari projelere MABS Mimarlık damgasını vurmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Projelerimiz çok konuşulacak" şeklinde konuştu.

 

Samsun'un Çarşamba İlçesinde hizmet vermeye başlayan MABS Mimarlık, 28 Haziran 2021 Pazartesi günü gerçekleştireceği resmi açılışın ardından çalışmalarına daha da hız kazandırmaya hazırlanıyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAMSUN Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA

Sitemizi nasıl buldunuz?


nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI