AMATÖRÜN DESTEKÇİ BAŞKAN DEMİRTAŞ
Haber
12 Ağustos 2022 - Cuma 14:52
 
AMATÖRÜN DESTEKÇİ BAŞKAN DEMİRTAŞ
Spor'a ve sporcuya verdiği önem ile bilinen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçemizdeki amatör spor kulüplerine destek olmaya, başarılı sporcuların yetişmesi için gerçekleştirilen sportif çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz" dedi.
- Haberi
AMATÖRÜN DESTEKÇİ BAŞKAN DEMİRTAŞ


İlkadım İlçesindeki amatör spor kulüplerine verdiği destekten dolayı takdir toplayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a bir teşekkür de, Zeytinlikspor Kulübü Başkanı Ali Altıntaş'tan geldi. 

Zeytinlikspor Kulüp Başkanı Ali Altıntaş, dernek yönetim üyeleri, İş Adamı Orhan Sever, Belediye Meclis Üyesi Ali Seyit Kılıç'ın ziyaret ettiği Başkan Demirtaş, "Amatör spor kulüplerinin gelişimlerine büyük önem veriyorum. Kulüplerimizi geliştirmek ve daha büyük hedeflere ulaşmak için elimizi taşın altına koyduk. Yapılması gereken ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Kulüplerimizin de kendilerini geliştirmek için azimle çalıştıklarını biliyoruz. Onlarla birlikte bu işi başaracağımıza inanıyor onları bu gayretlerinden dolayı en içten dileklerimle kutlarım" dedi.

Zeytinlikspor Kulübü Başkanı Ali Atıntaş, "İlçelerin gelişiminde spor faaliyetlerinin önemi büyük. Başkanımız amatör sporu kucaklayan bakış açısıyla,hem bizler, hem de ilçemizdeki tüm gençler sevindiriyor. Amatör sporun yaşaması adına vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı Başkanımız Necattin Demirtaş’a şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: AMATÖRÜN, DESTEKÇİ, BAŞKAN, DEMİRTAŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı