MÜMESSİLER İFTAR'DA BULUŞTU!
Haber
15 Nisan 2022 - Cuma 14:15
 
MÜMESSİLER İFTAR'DA BULUŞTU!
Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD) tarafından düzenlenen iftar buluşması, Samsun'da hizmet veren mümessilleri bir araya getirdi.
SAĞLIK Haberi
MÜMESSİLER İFTAR'DA BULUŞTU!

Samsun'da görev yapan tıbbi mümessiler, Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD) çatısı altında bir araya geldi. Derneği Samsun temsilciliğini kuran ve kısa sürede hızla bir yapılanma ile güçlü bir dernek yapısına sahip olan mümessiler, gerçekleştirdikleri iftar buluşmasında bir araya geldi.

Türkiye'de 14 Nisan tarihinin Mümessiler Günü olarak kutlandığına dikkat çeken Samsun MÜDAD Başkanı Burak Delen, "Hastane ziyaretlerinde gördüğümüz ve güncel tıbbın gelişiminde, hekim ve eczacılara güncel tıbbın  aktarılmasında önemli rol oynayan tıbbi mümessilerin aynı çatı altında olması bizim için son derece önemliydi. MÜDAD ile bu önemli hedefimize ulaştık. İftar buluşmamızın, 14 Nisan Mümessiler Gününde gerçekleşmesi bizleri ayrıca memnun etti" dedi.

YENİ YÖNETİM OLUŞTURULDU

Çok sayıda ilaç firmasının Samsun bölge temsilciliklerinde görev yapan mümessilerin yeni yapılanmasında, görev dağılımı da gerçekleştirildi. Bu dağılıma göre Burak Delen il başkanı ve Cem Uludağ il başkan yardımcısı olarak görev alırken, yönetimde yer alan diğer isimler ise şu şekilde sıralandı;

*Burhanettin Selçuk
*Tolgahan Çolak
*Hasan Ak
*Ceyhun Donbay
*İdris Yirmibeş

Kaynak: Editör: Hakan Yakın
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı