MÜMESSİLERDEN ECZACILARA ZİYARET
Haber
20 Mayıs 2022 - Cuma 12:58
 
MÜMESSİLERDEN ECZACILARA ZİYARET
Samsun Ecza Odasını ziyaret eden Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD) Samsun İl Temsilciliği, eczacılar gününü kutlayarak, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
SAMSUN Haberi
MÜMESSİLERDEN ECZACILARA ZİYARET

İlaç sektöründe çalışan mümessilerin kısa süre önce kurduğu ve tüm Türkiye'de hızlı şekilde yapılandığı Mümessil Dayanışma Derneği, faaliyetlerini kapsamlı olarak sürdürüyor. Samsun'da da yapılan ve Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD) Samsun İl Temsilciliği çatısı altında bir araya gelen mümessiler, gerçekleştirdikleri programlar ve ziyaretleriyle kendilerini tanıtmaya devam ediyor.

Eczacılık Günü kapsamında bir takım ziyaretlerde bulunan MÜDAD Samsun ekibi, Samsun Ecza Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan'ı ziyaret ederek günlerini kutladı. Eczacılar ve mümessillerin sürekli birlikte olduklarını söyleyen MÜDAD Samsun İl Başkanı Burak Delen, "Eczacılar bizim işimizin en önemli noktasıdır. Bu anlamda sürekli iletişim halinde olduğumuz eczacılar ile bu iletişimin daha da güçlü olabilmesi bizim için son derece önemlidir. Samsun Ecza Odası, bu anlamda Türkiye'nin başarılı mesleki yapılanmalarından birisi olarak değerlendirilmektedir. Kendilerine teşekkür ediyor, Eczacılık Günlerini kutluyoruz" dedi.

Ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Ecza Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan, "Mümessiler, işimizin bir parçasıdır. Onların bu birlik ve beraberliğini, eczacılar olarak takdirle karşılıyoruz. Bu oluşumu ve beraberinde güçlenen berbaberliği bizler de destekliyoruz. MÜDAD Samsun İl Başkanı Burak Delen ile yönetim kuruluna başarılar diliyorum" diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: Hakan Yakın
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı