SAMSUNSPORLULAR TEPKİLİ!
Haber
21 Mayıs 2021 - Cuma 21:03
 
SAMSUNSPORLULAR TEPKİLİ!
Samsunspor Taraftar Grupları, şehrin yöneticilerini topa tutan bir açıklama yayınladı. Samsunsporlular, tribüne giremeyecek olmalarının faturasını ağır kesti.
SPOR Haberi
SAMSUNSPORLULAR TEPKİLİ!

Samsunspor Taraftar Grupları, yayınladıkları ortak açıklamada şehrin yöneticilerine tepki gösterdi. Samsunspor'a rakip olan bütün takımların, maçlarında taraftar desteği almasına müsaade edildiğini söyleyen Samsunsporlular, Samsunspor taraftarının tribüne alınmasına izin verilmemesine tepki gösterdi. İşte o olay açıklama;


Sahipsiz şehrin, sahipsiz çocuklarından açıklama;

Samsunsporumuz için son derece önem taşıyan Altınordu maçı öncesinde, tribünlerdeki yerimizi almamız ve sevdamıza destek olmamız için, Samsunspor yönetiminin öncülüğünde başlatılan tüm girişimler olumsuz sonuçlanmıştır! Samsunspor’a rakip ne kadar takım varsa, maçlarını dolu tribünler karşısında oynadı. Söz konusu Samsunspor olunca, bu talep ne gariptir ki kabul edilmedi. Taraftarın sesi olamayan ve böylesi kritik bir süreçte elini taşın altına koyamayanların, bugün yine aynı tavır içerisinde olduğunu, büyük bir hayal kırıklığı eşliğinde gördük. Bizler, Samsunspor’u karşılıksız seven tribün grupları olarak bu hayal kırıklığına, sahipsiz bırakılmaya da alışkınız. Her zaman yapıcı, birleştirici olmaya özen gösterdik. Türkiye’nin örnek taraftar grupları olduk! Biz üzerimize düşeni her zaman yaparken, bugün elini taşını altına koyması gerekenlerin ortaya koyduğu bu tavır, bizi görmezden gelmek ve Samsunspor’u yok saymaktır. Madem öyle, biz de bundan sonra sizi yok sayıyoruz! Biz sevdamızın yanındayız, tribünlerden sesimizi duymayacak olsalar da, biz Samsunsporumuzun arkasındayız. Her türlü olumsuzluğa rağmen, kazanacağız! Şehrinin takımına sahip çıkamayanlara inat kazanacağız. Biz sahadan galip de mağlup da ayrılsak kazanacağız. Ama şehrinin takımına sahip çıkamayanlar, siz her şekilde kaybedenler olacaksınız! Bizler, sahipsiz şehrin, sahipsiz çocuklarıyız. Bunu bugün bir kez daha hatırlattınız! Ama bundan sonra bizim de size hatırlatacağımız şeyler var! Bu şehrin sevdasına sırt dönenlere, Samsunspor’un bizim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatacağız. 
 
Biz bugünü unutmayız. Bizi böylesi bir günde sahipsiz bırakanlar da bugünü unutmasın!

Samsunspor Taraftar Grupları Ortak Açıklaması.

Kaynak: Editör: Hakan Yakın
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı