DEMİRTAŞ, AKŞENER'E AYIP ETTİ!
Haber
11 Eylül 2021 - Cumartesi 11:52
 
DEMİRTAŞ, AKŞENER'E AYIP ETTİ!
Eski MHP'li İYİ Parti İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Samsun programında....
SİYASET Haberi
DEMİRTAŞ, AKŞENER'E AYIP ETTİ!

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın ortaya çıkan bir video görüntüsü ile partisini takmadığı bir kez daha ortaya çıktı.

Başkan Demirtaş, geçtiğimiz günlerde Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Bafra ilçesindeki programlarına formaliteden katıldığı ortaya çıkan video ile belgelenmiş oldu. İYİ Parti'de misafir olduğunu bir çok yerde vurgulayan ve bunu basın önünde açık açık konuşan Başkan Demirtaş, Genel Başkan Meral Akşener'in Bafra ilçesinde yaptığı meydan konuşmasını dinlemek yerine, yanındakilerle birlikte alandan uzaklaşarak bir ara sokakta çay içmeyi tercih etti.

 

ERHAN USTA'NIN PROGRAMLARINA DA KATILMAMIŞTI

İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bir süre önce Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta'nın İlkadım Ihlamur Kafe'de düzenlenen ve Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve il yöneticileri, ilçe başkanları ve belediye meclis üyelerinin katıldığı teşkilat toplantısına katılmamıştı.

Kaynak: Editör: Hakan Yakın
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı