HASAN TOGAR'DAN ŞEHİT ANNESİNE HEDİYE
Haber
01 Ağustos 2022 - Pazartesi 14:12
 
HASAN TOGAR'DAN ŞEHİT ANNESİNE HEDİYE
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar her gün şehit oğlunun kabrine giden şehit annesini elektrikli araç hediye ederek sevindirdi.
SAMSUN Haberi
HASAN TOGAR'DAN ŞEHİT ANNESİNE HEDİYE

Piyade Uzman Çavuş İslam Sancak'ın annesi Hanım Sancak her gün oğlunun kabrini ziyaret ediyor ancak yaşı nedeniyle gitmekte zorluk yaşıyordu. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’a bu durumu açan Hanım Sancak’a Başkan Togar kayıtsız kalamadı. Tekkeköy ilçesinin son şehidi İslam Sancak’ın annesine, kabir ziyaretlerini kolaylaştırmak için bir elektrikli araç hediye edildi. Büyük sevinç yaşayan Hanım Sancak ilk sürüşünü de Hasan Togar’la birlikte yaptı.
 
Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bu toprakları bize vatan yapan ilçemizin en son şehidi İslam Sancak evladımızın anneciğinin her gün oğlunu kabrinde ziyarete gitmesini kolaylaştırmak için bizlerden rica ettiği elektrikli aracı kendisine teslim ederek şehidimizin bize emaneti annesinin talebini yerine getirmenin manevi mutluluğunu paylaştık. Rabbim vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetiyle muamele eylesin” dedi. 
Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: HASAN, TOGAR'DAN, ŞEHİT, ANNESİNE, HEDİYE,
Yorumlar
Haber Yazılımı