Samsunspor Taraftar Gruplarından Ali Kılıç'a Teşekkür!
Haber
27 Ağustos 2022 - Cumartesi 12:24
 
Samsunspor Taraftar Gruplarından Ali Kılıç'a Teşekkür!
Samsunspor Taraftar Gruplar, yayınladıkları teşekkür mesajıyla, B.B. Erzurumspor deplasmanı için kendilerine destek olan belediyelere ve esnafa teşekkür etti.
SPOR Haberi
Samsunspor Taraftar Gruplarından  Ali Kılıç'a Teşekkür!

B.B. Erzurumspor deplasmanı için Samsunspor Taraftar Gruplarına 7 minibüs ile ulaşım desteği veren Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a özellikle teşekkür eden Samsunsporlular, yaşanan birlik ve beraberliğin örnek olduğunu belirtti.Samsunspor Taraftar Grupları, teşekkür mesajlarını şu şekilde yayınladı;


B.B. Erzurumspor deplasmanına gidecek olan Samsunspor taraftarlarına 7 minibüs ile destek vererek ulaşım katkısı sağlayan Terme Belediyesi’ne, deplasmanlarımızda bizleri yalnız bırakmayan ve taraftara yiyecek ve içecek ikramında bulunan İlkadım Belediyesine, Atakum Belediyesine, Peçko Fırın’a, Şişman Börekçi’ye tüm Samsunspor Taraftar Grupları olarak teşekkür ediyoruz. Taraftarıyla, takımıyla, yönetimiyle, belediyeleriyle, esnafıyla birbirine adeta kenetlenen bu şehre, bu sene şampiyonluk gelecek. Bu birlik ve beraberlik, Samsunspor’a başarıyı, bizlere de özlediğimiz o büyük mutluluğu yaşatacak.

Samsunspor Taraftar Grupları

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Samsunspor, Taraftar, Gruplarından, , Ali, Kılıç'a, Teşekkür!,
Yorumlar
Haber Yazılımı