SELAMET FUAR'IN YILDIZI OLDU
Haber
13 Haziran 2022 - Pazartesi 12:03
 
SELAMET FUAR'IN YILDIZI OLDU
İlkadım Kitap Fuarında her yaştan kitapseverin yoğun ilgi gösterdiği Selamet Kitap Kırtasiye standı, fuarın yıldızı oldu.
MAGAZİN Haberi
SELAMET FUAR'IN YILDIZI OLDU

Samsun’da İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen İlkadım Kitap Fuar’ı ve İmza Günleri etkinliği kitapseverlerden yoğun ilgi gördü. Binlerce insanı buluşturan fuar’ın yıldızı ise Samsun’un kitap ve kırtasiye markası Selamet oldu.

İlkadım Belediyesi ev sahipliğinde, Bulvar AVM’de 3-12 Haziran tarihleri arasında düzenlenen kitap fuarında, en çok ilgi gören stantların başında ise şehrin kitap ve kırtasiye markası Selamet geldi. Selamet Kitap Kırtasiye tarafından kurulan standa özellikle gençler yoğun ilgi gösterirken, ilgiyle takip ettikleri yazarlarla buluşmanın mutluluğunu da yaşadılar.

Gördükleri ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren Selamet Kitap Kırtasiye sahibi Mustafa Öztürk, “Samsun’da 9 gün süren İlkadım Kitap Fuarında kitapseverlerden ve müşterilerimizden yoğun ilgi gördük. Bölgenin ve şehrin en kapsamlı merkezi olan Selamet’in standına gösterilerin ilgiden son derece memnun olduk. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Hakan Yakın
Etiketler: SELAMET, FUAR'IN, YILDIZI, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı