Reklamı Geç
HABER DETAY
TEKKEKÖY'DE DURMAK YOK
Tamamlanan projelerin değerlendirildiği, yeni projelerin ele alındığı toplantıda, başkan yardımcıları ve müdürlerle biraraya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımız sürüyor. Daha iyi bir Tekkeköy için, durmak yok!" dedi.
22 Haziran 2022 - Çarşamba 10:01
SAMSUN

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçedeki başkan yardımcıları ve müdürlerle planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yakın zamanda hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili başkan yardımcılar ve müdürlerle buluştu. Başkan Togar'ın katılımıyla  projelerin son durumunun değerlendirildiği, çalışmalara dair planlamanın yapıldığı başkan yardımları ve birim müdürlerinin de katıldığı bir toplantı  yapıldı. İlçede yürütülen çalışmalarla ilgili istişare yaptıklarını kaydeden Başkan Togar, "Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile bir araya gelerek ilçemizin dört bir yanında farklı alanlarda yürütmüş olduğumuz çalışmalar ve projelerle önümüzdeki süreçteki projelerimiz ve çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk" ifadelerini kullandı.

Editör:Haber Merkezi

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.