Bugun...SAHNE TERAS'A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Samsun'da 800 ve 400 kişilik iki etkileyici düğün - toplantı salonu hizmet vermeye başlayan Sahne Teras Düğün Salonu ve Kafeteryanın açılışı, siyaset ve iş dünyasını buluşturdu.

facebook-paylas
Güncelleme: 09-09-2021 12:07:08 Tarih: 09-09-2021 12:02

SAHNE TERAS'A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Samsun’da hizmet vermeye başlayan Sahne Teras Düğün Salonu ve Kafeterya, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda katılımcının yer aldığı görkemli bir törenle kapılarını açtı. 800 ve 400 kişilik iki modern salona sahip olan tesis, evlilik planı yapan çiftlerin gözdesi haline gelmeyi hedefliyor.

 

GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Samsun’un İlkadım İlçesinde hizmet vermeye başlayan Sahne Teras Düğün Salonu ve Kafeterya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı görkemli bir törenle açıldı.

 

YATIRIMCIYA KUTLAMA
Siyaset ve iş dünyasının birçok önemli ismini buluşturan açılış töreninde konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Sahne Teras Düğün Salonunu ve Kafeterya’yı Samsun ile buluşturan iş insanı Saim Künkül’ü kutladı. Öte yandan açılışa katılan davetliler, modern dekoru ve eşsiz manzarasıyla dikkat çeken Sahne Teras için Saim Künkül ve ekibini tebrik etti. 

 

KÜNKÜL; GÜZEL BİR TESİS KAZANDIRDIK
Samsun’a güzel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen iş insanı Saim Künkül, “Yaptığımız ön çalışmalar sonucunda, şehrin bu yönde bir ihtiyacının olduğunu belirledik. Uzun soluklu bir hazırlık sürecinin ardından, bugün Samsun’a güzel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düğün salonu, toplantı salonu, kafeterya olarak hizmet verecek olan Sahne Teras, çok yönlü bir tesis olarak, Samsunlulara kaliteyi sunacak” dedi.

 

AVANTAJLARLA DOLU
Modern ve göz alıcı mimarisiyle dikkat çeken ve evlilik planı yapan çiftlere unutulmaz düğün törenleri yaşatmayı hedefleyen Sahne Teras Düğün Salonu ve Kafeterya, 800 ve 400 kişilik iki ayrı salonu bulunuyor. Düğün ve nikah törenlerinin yanı sıra, seçkin toplantılara ve buluşmalara ev sahipliği yapacak olan Sahne Teras Düğün Salonu, şehrin merkezi noktasında bulunması, 5 katlı otoparka sahip olması gibi avantajlarıyla da dikkat çekiyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZİN Haberleri

YUKARI YUKARI