Bugun...SAMSUN'UN DÜĞÜN MARKASI SAHNE TERAS!

Samsun’da geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede öncü düğün markalarından birisi haline gelen Sahne Teras Düğün Salonu, farklı konsepti, eşsiz salonları ve çiftlere özel düğün hikayeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

facebook-paylas
Güncelleme: 04-11-2021 13:49:46 Tarih: 04-11-2021 13:26

SAMSUN'UN DÜĞÜN MARKASI SAHNE TERAS!

Düğün planı yapan ve bu anlamda unutulmaz bir düğün töreni planlayan çiftler, şehrin yeni düğün markası Sahne Teras’ı tercih ediyor. Sahne Teras Düğün Salonu Müdürü Türkan Dokur, “Kısa sürede gördüğümüz ilgi karşısında son derece memnunuz. Sahne Teras’ta çiftlere sadece ‘evet’ demek kalır” diye konuştu.

Samsun’da şehrin merkezinde, ulaşım ve otopark sorunu olmayan bir noktada hizmet veren Sahne Teras Düğün Salonunun, kısa sürede gördüğü ilgi karşısında memnuniyet duyduklarını söyleyen işletmenin başarılı müdürü Türkan Dokur, “800 ve 400 kişilik iki eşsiz salona sahibiz. Salonlarımıza ek olarak planladığımız düğün hikayelerimiz ve farklı konseptimiz ile genç çiftlerimizin kısa sürede ilgisini çektik. Gördüğümüz bu ilgiden sonra derece memnunuz. Kısa sürede, düğün sektöründe fark yaratmanın ve öncü markalarından birisi haline gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Düğün planı yapan çiftlerin, önümüzdeki yaz sezon için elini çabuk tutması gerektiğini kaydeden Sahne Teras Düğün Salonu Müdürü Türkan Dokur, “Önümüzdeki yaz düğün sezonu için yoğun ilgi görüyoruz. Evlilik planı yapan ve unutulmaz bir düğün eşliğinde bu güzel anlarını yaşamak isteyen çiftler, erken rezervasyon avantajından da faydalanabiliyor. Hazırladığımız kapsamlı düğün paketleri hakkında bilgi almak ve salonlarımızı görmek üzere, çiftlerimizi salonumuza bekliyoruz. Sloganımızda da yer verdiğimiz gibi, Sahne Teras’ta çiftlere sadece ‘evet’ demek kalır” diye konuştu.

 

Samsun Sahne Teras Düğün Salonu İletişim:

0 362 234 55 23

www.sahneteras.com

 FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAMSUN Haberleri

YUKARI YUKARI