ECZACILIK GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI
Haber
16 Mayıs 2022 - Pazartesi 13:14
 
ECZACILIK GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI
Samsun Eczacı Odası tarafından 14 Mayıs Eczacılık Günü kapsamında gerçekleştirilen dev buluşma, Samsun’daki eczacıları Sahne Teras’ta buluşturdu.
MAGAZİN Haberi
ECZACILIK GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

Samsun Eczacı Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan, buluşmada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Sağlık sektörünün en önemli parçalarından birisi olan eczacılar, yaşadıkları zor süreçlere rağmen ayakta kalmak ve vatandaşlara hizmet vermek için mücadele etmektedir. Bu zorlu mücadele halinde bile mesleğine olan aşkından bir şey kaybetmeyen tüm meslektaşlarımı kutluyorum. Bu birlik ve beraberlik, bizi daha güçlü kılıyor. Samsun Eczacı Odası olarak bir kez daha tüm meslektaşlarımızın Eczacılık Günü yürekten kutluyorum” dedi.

Ünlü sanatçı Gökhan Tepe söylediği birbirinden güzel şarkılarla, geceye katılan eczacılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Gökhan Tepe’nin şarkılarına hep birlikte eşlik eden eczacılar, Dj Fırat Gürel'in müzik şovuyla da doyasıya eğlendi. Ünlü sanatçı, muhteşem bir organizasyonda sahne almanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Böyle muhteşem bir organizasyonda, bu muhteşem bir sahnede sizlerle olmak beni çok mutlu etti. Eczacılarımızı kutluyorum, bu güzel buluşmayı organize eden Samsun Eczacı Odasına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Hakan Yakın
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı