ÇOCUKLARIN ŞIKLIK ADRESİ ÇOCUKÇA BUTİK
Haber
16 Temmuz 2022 - Cumartesi 14:13
 
ÇOCUKLARIN ŞIKLIK ADRESİ ÇOCUKÇA BUTİK
Samsun’da uzun yıllardır çocuk giyim sektöründe hizmet veren Çocukça Butik, miniklerin şıklığına yön vermeye devam ediyor.
SAMSUN Haberi
ÇOCUKLARIN ŞIKLIK ADRESİ ÇOCUKÇA BUTİK

Samsun'da, 0-16 yaş grubu çocuklara, yüzlerce farklı model ile şık giyinme imkanı veren bir ürün yelpazesine sahip olan Çocukça Butik, zengin içeriği ve uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Samsun’un Bafra İlçesinde uzun süredir hizmet verdiklerini söyleyen Ayten Güven, “Çocukça Butik markası altında yıllardır hizmet veriyoruz. Özellikle sosyal medya hesaplarımızın ön plana çıkmasıyla birlikte, önce Samsun’da, ardından da Türkiye’de çocukları şıklıkla buluşturmaya başladık. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

 

Birbirinden şık çocuk giyim ürünlerini müşterilerine sunmaya devam eden Çocukça Butik, instagram sayfasından kıyafetleri beğeniye sunuyor (Çocukça Butik Instagram Sayfasını Ziyaret Etmek İçin Tıklayın). Bafra Tabakhane Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:35 adresinde mağazası bulunan Çocukça Butik ile ilgili detaylı bilgi için Memleket Samsun Firma Rehberini takip ediniz.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: ÇOCUKLARIN, ŞIKLIK, ADRESİ, ÇOCUKÇA, BUTİK,
Yorumlar
Haber Yazılımı