COLDWELL BANKER AMAZON GÜVEN VERİYOR
Haber
01 Temmuz 2022 - Cuma 14:04
 
COLDWELL BANKER AMAZON GÜVEN VERİYOR
Dünya’nın gayrimenkul devi Coldwell Banker’ı, AMAZON markasıyla Samsun’da temsil eden Şule Uyanık, kısa sürede sektörün öncülerinden birisi haline geldi.
SAMSUN Haberi
COLDWELL BANKER AMAZON GÜVEN VERİYOR

Dünya’nın gayrimenkul devi Coldwell Banker’ın Samsun temsilcilerinden birisi olan ve Coldwell Banker Amazon markası ile kentte gayrimenkul alım ve satım hizmeti veren Şule Uyanık, güçlü bir ekiple alanda olduklarını belirtti.

 

Samsun’un, Türkiye’deki en hızlı gayrimenkul satışı ve alış merkezlerinden birisi olduğuna dikkat çeken Coldwell Banker Amazon Broker’ı Şule Uyanık, “Karadeniz Bölgesinin incisi konumunda olan Samsun, merkez ilçeleri başta olmak üzere, tüm yerleşim alanlarıyla, Türkiye’nin önemli gayrimenkul merkezlerinden birisi haline geldi. Hızlı bir alışveriş trafiğinin olduğu şehirde, ev ya da arsa satmak isteyenlerin de, almak isteyenlerin de profesyonel destek alması son derece önemlidir. Biz Coldwell Banker Amazon olarak bu desteği, alanlarında uzman ekibimizle veriyoruz” dedi.


Gayrimenkul sektöründe sürekli değişen fiyatlar ve lokasyonların değerleri gibi konuların son derece önemli olduğunu kaydeden Şule Uyanık, “Bizler Samsun’un her bir noktasını yakından takip ediyoruz. Satış ya da alış noktasında, en önemli ihtiyaç, doğru fiyatın belirlenmesidir. Biz doğru fiyat belirleme, lokasyon değeri hesaplama gibi alanlarda müşterilerimizi yüzde 99’luk bir başarı ile yönlendiriyoruz. Bu anlamda emlak almak ya da satmak fikri olanları bekliyoruz” diye konuştu.

 

Genç ve başarılı bir ekip olduklarını kaydeden Coldwell Banker Amazon Broker’ı Şule Uyanık, “Genç, başarılı ve dinamik bir ekip ile sahadayız. Derecik Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde kurduğumuz Amazon Plaza'da hizmet veriyoruz” dedi.


COLDWELL BANKER AMAZON GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Broker 
Şule Uyanık

Ofis Asistanı
Ayşe Köse

Gayrimenkul Danışmanları;
Savaş Bakırcı
Ümit Tel
Ata Yaman
Murat Uyanık
İslambek Hemidov
Dilek Şahiner
Dila Karagöz
Yiğit Türkmen
Samet Çıracı
Muhammet Topcu

Sosyal Medya Uzmanları
Yiğit TÜRKMEN
Zeynep ERGOĞAN

İletişim Bilgileri;
https://www.cb.com.tr/tr-tr/Offices/Detail/amazon

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: COLDWELL, BANKER, AMAZON, GÜVEN, VERİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı