SAMSUN ASİA SPA MASAJ'INI SEVDİ
Haber
28 Temmuz 2022 - Perşembe 12:56
 
SAMSUN ASİA SPA MASAJ'INI SEVDİ
Bölgenin en kapsamlı spa ve masaj merkezi Samsun'da açıldı. Kısa süre önce hizmet vermeye başlayan ASİA Spa ve Masaj Merkezi, kısa sürede yoğun ilgi gördü.
SAĞLIK Haberi
SAMSUN ASİA SPA MASAJ'INI SEVDİ

Samsun'da geçtiğimiz ay kapılarını müşterilerine açan ASİA Spa ve Masaj Merkezi, bünyesinde yer alan yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna ve Profesyonel Masaj hizmetleriyle dikkat çekiyor. Şehrin merkezinde huzurlu bir ortamda dinlenme imkanı veren ASİA Spa ve Masaj Merkezi'ne gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olduklarını söyleyen Mustafa Gün, "Alanlarında uzman, profesyonel ekibimiz ve kapsamlı donanımız ile Samsunlulara hizmet veriyoruz. Kapalı yüzme havumuz, saunamız ve Türk Hamamı bulunan tesisimizde, hijyen ve sağlık kurallarına çok önem veriyoruz. ASİA Spa ve Masaj Merkezi olarak hizmet vermeye başlamımızın üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, yoğun ilgi görüyor olmamızdan dolayı son derece mutluyuz" dedi.

 

Ulaşım kolaylığı bulunan bir noktada yer aldıklarını belirten ASİA Spa ve Masaj Merkezi Sahibi Mustafa Gün, "Samsun'un önemli konaklama merkezlerinden birisi olan Palas Hotel'de yer alan merkezimiz ulaşım ve otopark sorunu olmayan bir lokasyonda yer alıyor. Kadın ve erkek olarak ayrı iki hizmet alanımız bulunmaktadır. Hem kadın müşterilerimiz, hem de erkek müşterilerimiz için tasarlanmış bu iki ayrı alanda, keyifle vakit geçirmek, kısa soluklu da olsa bir tatil modu yaşabilmek isteyenleri mutlaka bekliyoruz" diye konuştu.

 

Samsun ASİA Spa ve Masaj Merkezi Nerede?

 

Atatürk Mahallesi, 649. Sokak. No: 6/1 Canik - Samsun
(Konum İçin Tıklayın)

 

İletişim: 0 362 275 12 12

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SAMSUN, ASİA, SPA, MASAJ'INI, SEVDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı