SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR SAĞLIK VE GÖREV DURUMUNU AÇIKLADI
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 17:28
 
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR SAĞLIK VE GÖREV DURUMUNU AÇIKLADI
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, başlayan tedavi sürecinin ardından görevinin başına döndü. Günlerdir hastalık durumu merak edilen Başkan Demir, bir mesaj yayınlayarak bu konuda bilgilendirme yaptı.
SAMSUN Haberi
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR SAĞLIK VE GÖREV DURUMUNU AÇIKLADI

Samsun Haber
 

 

Hastalığının öğrenildiği ilk andan itibaren kendisini arayan soran ve dua eden insanların varlığıyla moral bulduğunu söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 30 yıla yakındır milletine hizmet ettiğini belirterek, "Ömrüm bitene kadar milletime hizmet edeceğim" dedi.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir sağlığıyla ilgili şu sözleri söyledi;

 

Tedavi süreci başladı, işimin başına döndüm.Hem işimi hem tedavimi sürdüreceğim. Arayan soranlara dönemedim, çoğuna cevap vermek mümkün olmadı. Sağlığım için dua eden tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Biz yaratılışa inanan insanlarız. 30 yıla yakındır şehrime, ülkeme, memleketime millet hizmet ediyorum. Bunu da samimi olarak söyleyim ki sadece Allah rızası için yaptım. Doktorlarım hastalığımın akıllı ilaca ve uygulamalara cevap veren bir tür olduğunu söylediler. Yaradan ömrümüzü bitirmediği sürece, hizmete devam. Allah herkesten razı olsun, hepimizin ömrünü bereketli kılsın inşallah. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi
Etiketler: SAMSUN, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYE, BAŞKANI, MUSTAFA, DEMİR, SAĞLIK, VE, GÖREV, DURUMUNU, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı